Маріупольці захищають пам’ятник містам-героям
Загрузка плеера...

Черговий "декомунізаційний" скандал розгорівся у прифронтовому Маріуполі. Жителі обурені тим, що влада демонтує пам’ятний знак містам-героям Другої світової війни. Декілька десятків осіб, здебільшого пенсіонери, намагалися завадити комунальникам зрізати металеві таблички.

Градус протистояння підвищила інформація про те, що замість пам’ятника, що увіковічує військовий подвиг, може з’явитися монумент Симону Петлюрі. Проте голова Лівобережної районної адміністрації Маріуполя Віктор Очеретін ці чутки заперечує. Чиновник прибув на місце інциденту та намагався переконати розгніваний натовп, що демонтаж тимчасовий. Конструкція, за його словами, морально застаріла і перебувала у аварійному стані. Її мають замінити іншою, більш новою та естетичною.

Люди посадовцю вірити не поспішають і навіть погрожують вбивством, якщо пам’ятний знак не відновлять. Зазначимо, що згідно із Законом про засудження комуністичного режиму, заборонено зносити споруди, пов’язані із подвигом українського народу у Другій світовій війні. Тож влада Маріуполя і справді не має права остаточно прибирати таблички.        

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram