НАБУ хоче зупинити судову реформу
Загрузка плеера...

Національне антикорупційне бюро України просить Президента Петра Порошенка врятувати їх. Детективи закликають ні в якому разі не підписувати закон про судову реформу. У Національному бюро впевнені, що підписання закону "призведе до колапсу в роботі НАБУ та інших органів досудового розслідування та паралізує систему правосуддя України".

Зміни у законі не передбачають можливості поновлення досудового розслідування. Таким чином, як тільки виходить строк досудового розслідування, притягнути до відповідальності злочинців уже буде неможливо. Представники НАБУ вважають, що ці норми суперечать не лише міжнародному праву, але й національному законодавству. В антикорупційному бюро впевнені, що такі правила порушуватимуть законні права заявників.

Нацбюро звернулося і до голови Комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Його просять негайно ініціювати питання щодо внесення змін до Перехідних положень Кримінального процесуального кодексу України.

У НАБУ стверджують, що ситуацію ускладнює ще те, що як тільки повноваження Генеральної прокуратури України перейдуть до бюро, то робота просто зупиниться. У такому разі на плечі майже 200 детективів ляже близько 15 тисяч кримінальних проваджень.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram