Від імені Героїв Небесної Сотні дадуть стипендії
Загрузка плеера...

На честь 10 наймолодших Героїв Небесної Сотні Кабінет Міністрів України заснував 50 академічних стипендій та 25 стипендій для молодих учених. Відповідну постанову уряд ухвалив 15 листопада.

У Міністерстві освіти й науки України повідомили, що академічні стипендії надаватимуть студентам та курсантам державних вищих навчальних закладів за 10-ма напрямками та виплачуватимуть щомісяця протягом року.

Зазначимо, що розмір іменних стипендій для вузів І-ІІ рівня акредитації передбачено на рівні 1900 гривень, для ІІІ-IV рівня – 2480 гривень, а для курсантів у розмірі прожиткового мінімуму на 1 січня поточного року, що наразі сягає 1544 гривень.

Кожен вуз має подати лише одного кандидата на стипендію із кожної обраної Кабміном спеціальності.

Хто отримуватиме стипендії – визначатиме конкурсна комісія у складі представників родин Героїв Небесної Сотні, чиїм ім’ям названі стипендії, та по одному представнику від МОН, Мінкульту, МОЗ та Міноборони.

Головною умовою для кандидатів є активна громадянська позиція, успіхи в навчанні, громадській, спортивній або творчій діяльності.

Для молодих учених стипендії призначатимуть щороку до Дня Гідності та Свободи й виплачуватимуть щомісяця суму у 3088 гривень.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram