У журналістки "Українського радіо" провели обшук
Загрузка плеера...

У квартирі журналістки та заступниці головного редактора "Українського радіо" Світлани Мялик Генеральна прокуратура разом зі Службою безпеки України провели обшук. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила сама журналістка.

Мялик зазначила, що силовиків цікавила техніка: флешки, телефони і ноутбук. Вона вважає, що обшук пов’язаний з її професійною діяльністю. Йдеться про розслідування журналістки щодо розкрадання коштів із державного бюджету. Мялик додала, що раніше їй уже погрожували.

Речниця СБУ Олена Гітлянська прокоментувала слова журналістки і заявила, що зранку розмовляла зі Світланою і повідомила їй про причину візиту, який ніяк не пов'язаний із її професійною діяльністю.

У Генпрокуратурі підтвердили, що обшуки у заступника головного редактора "Українського радіо" не стосуються Мялик, а пов'язані з розслідуванням справи проти чиновника Державної фіскальної служби, який є родичем журналістки. Формально він проживає з нею в одній квартирі. ЗМІ поширили інформацію про те, що це – брат Світлани, якого підозрюють у причетності до оборудок у податковій.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram