Оцінка роботи антикорупційних органів, – опитування NewsNetwork
Загрузка плеера...

В Україні функціонує три антикорупційні інституції – Національне антикорупційне бюро (НАБУ), Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) та Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК). Фінансування інституцій здійснюється з державного бюджету, тобто, з кишень українців. Та наскільки вигідними є ці вкладення?

Журналісти NewsNetwork поцікавились у жителів столиці, чи довіряють вони антикорупційним органам України. У перехожих запитали: "Чи довіряєте Ви антикорупційним органам України?"

І ось які відповіді ми отримали.

Анна, жителька Києва:

"Нет, конечно. Над ним нужно поставить еще одно антикоррупционное бюро, что бы за ним наблюдало. Потому что они ведут себя так же, как и другие органы власти".

Роман, житель Києва:

"Мені здається, що довіряти їм не варто. Як і більшості органів, які працюють у нашій країні. Адже у нас всі байдужі. Всі в основному думають тільки про себе. Можливо, є там кілька кадрів, які намагаються витягувати основну робітничу частину роботу. Але їх занадто мало".

Олена, жителька Києва:

"Не довіряю. Як можна довіряти, коли у нас на сьогоднішній день немає навіть прокурорів, котрі задіяні в цій справі. Через це я не довіряю. Їх кожен день ловлять і нам в новинах об’являють про це, але не говорять, що роблять для цього. Розумієте, що можна говорити далі, коли у нас люди, яким ми маємо довіряти, які відповідальні за це, а їхні діти займаються крадіжками. Дійсно, вони беруть, дають і тому тримаються на своїх посадах".

Сергій, житель Києва:

"Ні. У нас така влада. Їм не можна довіряти".

Ірина, жителька Києва:

"Не дуже. Мені здається, що вони не дуже добре працюють, або ж їм не дають ресурсів, повноважень, можливостей".

Андрій, житель Києва:

"Нет, у нас везде обман".

Ольга, жителька Києва:

"Ну в деяких випадках довіряю. Тут є така ситуація… Компанія, яка брала участь у тендері на поставку дизелів для "Укрзалізниці"… І ось НАБУ почало розслідування, бо там було несправедливо все, куплено".

Жителі Києва:

"Немає ніяких результатів. Будуть результати, тоді і будемо довіряти".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram