Медведчук звернувся до Путіна щодо обміну полонених
Загрузка плеера...

Лідер "Всеукраїнського громадського руху "Український вибір – Право народу" Віктор Медведчук звернувся до президента Російської Федерації Володимира Путіна із проханням посприяти в обміні людей, що потрапили у полон на Донбасі.

Як повідомляється на сайті громадського руху, зустріч Медведчука і Путіна за присутності прем'єра РФ Дмитра Медведєва та патріарха Кирила відбулася на території Воскресенського Ново-Єрусалимського монастиря.

За словами Медведчука, згідно з Мінськими угодами, обмін має проводитися за формулою "всіх на всіх", однак українська сторона через об'єктивні причини законодавчого характеру не може провести процедуру в повному обсязі. Передовсім це стосується осіб, які притягнуті до відповідальності за особливо тяжкі злочини.

Віктор Медведчук, лідер "Всеукраїнського громадського руху "Український вибір – Право народу":

"Сегодня готово к обмену большое количество людей. Украина готова освободить 306 человек и рассчитывает на освобождение Донецком и Луганском 74 человек. И это можно было бы сделать до новогодних и рождественских праздников".

Лідер громадського руху зауважив, що зараз проведена робота щодо узгодження списків полонених і вже можна провести перший етап обміну. Він додав, що Путін може скористатися своїм авторитетом і посприяти налагодженню процесу.

У відповідь на цю пропозицію президент РФ пообіцяв свою підтримку для того, щоб обмін відбувся вже найближчим часом.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram