Новак сподівається, що українці менше ненавидять "Автодор"
Загрузка плеера...

Голова "Укравтодору" Славомір Новак сподівається, що українці менше ненавидять його відомство. Про це очільник державного агентства автодоріг України заявив на засіданні Кабміну.

Новак похизувався перед урядовцями своїми успіхами. Голова "Укравтодору" стверджує, що за цей рік відремонтовано втричі більше доріг, ніж за попередні три роки.

Славомір Новак, голова "Укравтодору":

"Звичайно, не все вдалося зробити. Попереду багато роботи, але я вірю, що вже менше людей кажуть: "Я ненавиджу "Укравтодор".

Цьогорічний ремонтний сезон майже завершився. Роботи триватимуть близько двох тижнів. Голова Держагентства пообіцяв побудувати рекордну кількість кілометрів доріг.

Славомір Новак, голова "Укравтодору":

"Ми плануємо відремонтувати найбільшу кількість доріг за останні п'ять років – близько 2 тис. км"

Щоправда, раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян запевняв, що навіть така значна кількість відремонтованих шляхів не вирішує проблем, адже більше 90% автодоріг досі перебувають у критичному стані. На засіданні уряду Омелян відзначив, що перед передачею автошляхів місцевим адміністраціям необхідно розробити механізм контролю за якістю доріг

Володимир Омелян, міністр інфраструктури України:

"Окреме питання, яке досі дещо шкутильгає, – це контроль якості. Тут вкрай важливо, щоб експерименти CoST і FIDIC були поширені по всій Україні. Виходячи з того, що 120 тис. км доріг наступного року будуть передані на баланс областей, держава і громадськість не повинні втратити контроль за якістю ремонту автодоріг."

За інформацією Міністерства інфраструктури, ремонт одного кілометра доріг обходиться в середньому у 6 млн грн. Наступного року на потреби "Укравтодору" планують виділити 37 млрд грн. Відомство також має отримувати надходження від митниці.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram