Силовики обіцяють подбати про права українців
Загрузка плеера...

У Кабінеті Міністрів прийняли стратегію розвитку Міністерства внутрішніх справ. Програма передбачає розвиток відомства впродовж трьох років – до 2020.

У МВС стверджують, що за цей період зможуть адаптувати свої нормативно-правові акти до стандартів Європейського Союзу. Йдеться, зокрема, про застосування силовиками вогнепальної зброї, фізичної сили та спецзасобів.

У Міністерстві внутрішніх справ анонсували деякі зміни, які мають впровадити найближчим часом. Це створення інституту кримінальних проступків та поліції превентивної діяльності. Інститут має спростити процес досудового розслідування, а превентивна поліція – запобігати порушенню законів. Крім того, МВС обіцяє запустити службу екстреної допомоги "112".

Керівник відомства Арсен Аваков заявив, що пріоритетом у роботі правоохоронців має стати не силовий аспект, а виконання сервісних функцій. У МВС стверджують, що їх співробітники повинні приділяти особливу увагу дотриманню прав людини.

Відзначимо, що сьогодні репутація правоохоронців досить сумнівна. Цьому сприяють численні заяви про перевищення ними повноважень та випадки викриття силовиків на корупції.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram