Торговці скрапленим газом уникнули податків
Загрузка плеера...

Українські компанії, задіяні на ринку скрапленого газу, недоплатили державі майже 1,5 млрд грн. Про це повідомили у Службі безпеки.

Правоохоронці стверджують, що ці гроші повинні були надійти до бюджету у вигляді податків, проте підприємці організували схему зі зменшення оподаткування та обов'язкових платежів. В СБУ встановили, що до незаконних механізмів були причетні і трейдери, і постачальники газу, і фірми з оптової та роздрібної торгівлі. У схемі з уникнення оподаткування також були задіяні два конвертцентри. Щоб зменшити податки, підприємства укладали фіктивні угоди про продаж пального.

У всіх компаніях провели обшуки. За словами правоохоронців, на підприємствах знайшли документи, які підтверджують участь у незаконних оборудках. Діяльність конвертцентрів зупинили. В СБУ заявили, що проведуть позапланові перевірки на всіх фірмах, що могли бути причетні до оборудок.

Нагадаємо, у серпні, після стрімкого підвищення цін на автогаз, Антимонопольний комітет взявся за ринок скрапленого газу. Розслідування ще триває.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram