Україна увійшла в топ-20 держав-жертв тероризму
Загрузка плеера...

Британський Інститут економіки та миру опублікував дослідження щодо впливу глобального тероризму на життя громадян різних країн. Рівень загрози в Україні був визначений як "високий" – так само, як в Сомалі, Індії, Туреччині, Єгипті, Судані та Лівії.  З показником 6,6 бала із 10 можливих ми опинилися на 17-ому місці у списку держав, що найбільше потерпають від терористичних атак.

Минулого року Україна очолювала другий десяток рейтингу з сімома балами. Таким чином, на думку експертів зі Сполученого Королівства, в нашій країні спостерігається відчутне поліпшення ситуації. За словами аналітика Деніеля Хіслопа, єдиним терористичним угрупуванням, що діє в Україні, є так звана "ДНР".

Найгірші показники у Іраку, Афганістану та Нігерії – 9-10 балів. Сирія на четвертому щаблі, Пакистан п’ятий. Серед західноєвропейських держав найбільша загроза існує у Франції. Сполучені Штати, Росія та Велика Британія опинилися в діапазоні від 5 до 5,5 балів. У тридцяти країнах, в тому числі Норвегії, Румунії, Латвії, Литві, Португалії та Словенії, за минулі 12 місяців не було зафіксовано жодного теракту.         

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram