Україна й Білорусь за чужі гроші зроблять кордон
Загрузка плеера...

Головні прикордонні уповноважені України та Білорусі Петро Цигикал та Андрій Лаппо домовилися про активізацію залучення міжнародної допомоги для облаштування спільного кордону.

Державна прикордонна служба Україна повідомила, що основною метою переговорів було запобігання спробам нелегального перетину кордону двох держав.

Під кінець зустрічі Цигикал та Лаппо домовилися, що "активізують роботу із залученням міжнародної технічної допомоги на облаштування українсько-білоруського кордону в рамках програм допомоги від уряду США, а саме за Програмою експортного контролю та безпеки кордонів, інструментів Європейського Союзу. Про це повідомили у Держприкордонслужбі.

Варто зазначити, що цьогоріч, у квітні, Президент України Петро Порошенко спільно із білоруським колегою Олександром Лукашенком домовилися про завершення процесу демаркації спільного державного кордону.

Нагадаємо, що наразі НАБУ проводить розслідування розтрати коштів державного бюджету України, виділених для інженерно-технічного облаштування українсько-російського державного кордону за проектом "Стіна". Він реалізовується уже третій рік поспіль. Та за весь цей час не звели навіть і чверті від запланованого.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram