Адміністрація Президента умила руки щодо НАЗК
Загрузка плеера...

В Адміністрації Президента України спростували інформацію щодо причетності її співробітників до фальшування перевірки електронних декларацій чиновників.

Таку заяву зробили у відповідь на слова директора одного з департаментів НАЗК Ганни Соломатіної, яка повідомила про фальшування електронних декларацій. За словами чиновниці, цим займалася голова НАЗК Наталія Корчак спільно із Адміністрацією Президента.

Соломатіна детально описала все, що вона знає з цього приводу і передала інформацію у Національне антикорупційне бюро України.

Директора департаменту фінансового контролю і моніторингу способу життя НАЗК Ганна Соломатіна:

"Насправді, е-декларування використовується для покривання чиновників лояльних до влади, розправи над неугодними та з метою особистого збагачення голо НАЗК та членів НАЗК. Результати перевірок фальсифікуються так, як це потрібно керівництву НАЗК".

За словами Соломатіної, Наталія Корчак спільно з "куратором" АП скликали комісію, обговорювали декларацію та формували 2 варіанти результатів перевірки: в одному все було ідеально, в іншому – безліч порушень.

Після поданої Соломатіною заяви, детективи Національного антикорупційного бюро почали розслідування за фактами можливої корупції у Національному агентстві з питань запобігання корупції.

Водночас, в Адміністрації Президента заявили, що "держава розраховує на ефективну роботу новостворених правоохоронних органів і вважає категорично неприйнятною інформаційну війну між цими відомствами, яка посилилася останніми днями і завдає шкоди суспільним інтересам".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram