Укрзалізниця розповіла про збитки від розкрадань
Загрузка плеера...

Із початку року Публічне акціонерне товариство "Укрзалізниця" зазнало збитків внаслідок розкрадань та вандалізму на суму понад 44 млн грн.

Як повідомила прес-служба підприємства, злодії викрадають кабелі залізничної сигналізації та зв’язку, дросель-трансформатори, а також розбирають ділянки колії. Вандали пошкоджують вікна поїздів та лінзи світлофорів.

В "Укрзалізниці" наголосили, що ситуація з кожним роком погіршується. Так, у 2015-му підприємство зазнало збитків від розкрадань на загальну суму 35 млн грн, у 2016 році – на понад 50 млн грн, а від початку 2017-го року – понад 44 млн грн.

Зокрема, у компанії розповіли, що наприкінці вересня 2017 року злочинці зрізали охоронні пристрої на шляхопроводі перегону Верхньодніпровськ-Верхівцеве на колії швидкісного руху Інтерсіті+. Там зловмисники демонтували 80 метрів пристрою, що потрібен для безпечного руху коліс поїзда у випадку сходження з рейок.

Проте, лише 53% таких випадків класифікуються як злочини. Ситуація з розкраданням залізничної інфраструктури майже не контролюється з боку правоохоронців.

Саме тому найближчим часом залізничники разом із фахівцями Міністерства внутрішніх справ, Мін'юсту, Мінекономрозвитку та Мінінфраструктури готуються опрацювати питання щодо посилення відповідальності за втручання в роботу залізничного транспорту.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram