Ляшко знову відхрестився від однопартійця-вбивці
Загрузка плеера...

Українських користувачів соціальних мереж обурила світлина, на якій карпатські мисливці хваляться вбитою риссю. Виявилося, що криваве полювання влаштував рахівський лісник Віктор Кабаль разом із сином Михайлом прямо у заповіднику. А тварина занесена до Червоної книги – представників цього виду залишилося лише 350.

І це ще не все. Молодший Кабаль, як з’ясувалося, є депутатом Рахівської міської ради, і балотувався він від "Радикальної партії". Цей факт підтвердив особисто лідер політичної сили Олег Ляшко. На своїй сторінці у Facebook народний обранець назвав свого однопартійця "звіром у людській подобі" та "збоченцем". Олег Валерійович пообіцяв, що добиватиметься прийняття закону про імперативний мандат, відповідно до якого таких осіб можна буде позбавляти статусу депутата.

Зазначимо, що це вже не перший випадок, коли пан Ляшко одразу ж зрікається "радикала", що опинився у центрі скандалу. Раніше він вже відцурався від депутата з Миргорода Хачатура Хачатряна, якого звинуватили у вбивстві свого колеги. Мабуть, Олегу Валерійовичу варто нарешті зайнятися ретельною перевіркою осіб, яких він тримає в партії – бо інакше відхрещуватися від фігурантів кримінальних справ доведеться ще не раз.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram