Судді не захотіли арештувати сина міністра
Загрузка плеера...

Апеляційний суд не підтримав клопотання антикорупційної прокуратури про зміну запобіжного заходу для сина Авакова. Прокурори САП вимагали, щоб фігуранта "справи рюкзаків" арештували. Обвинувачення також пропонувало встановити заставу у розмірі 5 млн грн. Проте судді не підтримали клопотання прокурорів і залишили у силі вирок першої інстанції – особисте зобов'язання.

Таким чином, син голови Міністерства внутрішніх справ перебуватиме вдома з електронним браслетом. Йому заборонено змінювати місце проживання.

Відзначимо, під час слухання справи прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури зачитували фрагмент розмови з підозрюваним. У відповідь адвокати Авакова-молодшого звинуватили детективів антикорупційного бюро у прослуховуванні телефонних розмов. Втім, обвинувачі пояснили, що мали право записати цю розмову, адже в ході бесіди сина голови МВС викликали на допит.

Нагадаємо, Олександра Авакова, а також екс-заступника голови МВС Сергія Чеботаря та підприємця Володимира Литвина підозрюють у розкраданні 14 млн грн при закупівлі рюкзаків для Нацгвардії.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram