Transparency International хоче відсторонити Корчак
Загрузка плеера...

Антикорупційна організація Transparency International закликала Кабінет Міністрів України відсторонити голову Національного агентства з питань запобігання корупції Наталю Корчак. В українському представництві міжнародної організації заявили, що до такого кроку слід вдатись на час розслідування, яке провадять детективи антикорупційного бюро.

У Transparency International пояснюють, що відсторонення підозрюваних у вчиненні порушення – це нормальна практика. Очільницю НАЗК Наталю Корчак підозрюють у фальсифікаціях перевірок е-декларацій. У міжнародній організації вважають, що чиновниця може використати своє службове становище для того, щоб вплинути на свідків і співробітників відомства.

Виконавчий директор українського представництва Ярослав Юрчишин нагадав, що минулого року керівництво Нацагентства зірвало своєчасний запуск електронного декларування. Після цього уряд розпочав службове розслідування, проте, як наголошують у Transparency International, результати досі не оприлюднили.

Відзначимо, що раніше Національне антикорупційне бюро перевіряло законність нарахування премій керівникам НАЗК. Проте тоді детективи не знайшли жодних порушень у діях членів Національного агентства.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram