Данія на виїзді розбила "айрішів"

Збірна Данії повертається до еліти світового футболу. Підопічні Оге Харейде завдали надзвичайно болючої поразки ірландцям та здобули останню європейську путівку на Мундіаль-2018.

Поєдинок у Копенгагені завершився нульовою нічиєю, тож від матчу-відповіді зливи голів не очікували. А дарма – глядачі на "Авіва-Стедіум" у Дубліні побачили аж шість результативних ударів. Першими забили саме господарі, які скористалися своїм традиційним козирем – грою головою після стандартів. Надію на успіх своїм партнерам по команді подарував Шейн Даффі.

Навряд чи хтось міг уявити, що після цього "айріші" будуть просто знищені скандинавами. У середині тайму після удару Андреаса Крістенсена м’яч влучив у стійку, а захисник "зелених" Сайрус Крісті замість того, щоб вибити снаряд, ненароком заштовхав його до сітки власних воріт. Потім розпочався бенефіс Крістіана Еріксена. Ще до перерви гравець "Тоттенгема" вивів данців уперед, а у другій половині зустрічі оформив хет-трик. Підсумував розгром Ніклас Бендтнер з одинадцятиметрової позначки. 5:1 – Данія надзвичайно ефектно здобуває право зіграти у фінальній частині чемпіонату світу.