Угорщина викликала українського посла через прапор
Загрузка плеера...

Міністерство закордонних справ Угорщини викликало до себе українського посла. З дипломатом хочуть обговорити інцидент з угорським прапором, що стався на Закарпатті.

У неділю у Берегові активісти з об'єднання "Свобода" зірвали прапор Угорщини з будівлі міськради і спробували спалити його. Молодики не встигли реалізувати свій план, адже у справу втрутилась поліція. Стяг повернули на місце. Про затримання вандалів не повідомляли. В українському міністерстві закордонних справ інцидент також поки не прокоментували. А от влада Закарпаття вже засудила дії активістів. Губернатор Геннадій Москаль заявив, що організатори ксенофобської акції намагались посварити дві країни. Очільник обладміністрації нагадав, що представники національних меншин мають право на використання своєї символіки.

Тим часом угорські дипломати заявили, що обурені подією. Міністр закордонних справ Петер Сійярто стверджує, що у європейських країнах такі вчинки неприпустимі, і злочинців потрібно якнайшвидше розшукати і покарати.

Нагадаємо, після прийняття Верховною Радою закону про освіту відносини між Україною і Угорщиною суттєво погіршились. Міністр Петер Сіярто раніше обіцяв, що не допустить, аби документ набрав чинності.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram