Пенсіонери в громадському транспорті , - опитування NewsNetwork
Загрузка плеера...

Окремі жителі Чернігова хочуть заборонити пільговикам їздити у громадському транспорті у години-пік. Близько 300 людей проголосували за електронну петицію на сайті Чернігівської міськради. Керівництво міста не знає, як реагувати на такого роду звернення. Якщо депутати підтримають звернення жителів міста, вони посягнуть на конституційні та моральні права пенсіонерів.

Журналісти телеканалу NewsNetwork поцікавилися у жителів столиці, чи підтримують вони заборону пільговикам їздити у громадському транспорті.

Люди відповідали на питання: "Чи підтримуєте Ви заборону пільговикам їздити у громадському транспорті у години-пік?"

І ось які відповіді ми отримали.

Тетяна, жителька Києва:

"Нет, нет, Вы что! Конечно, разрешить обязательно. Пенсионеры – это самое обиженное наше население. Им нужно больше льгот, больше возможности почувствовать, что они – граждане Украины. Очень их жалко"

Микола Миколайович, житель Києва:

"Краще б запустили зайвий автобус для пільговиків. На мою думку, варто просто пустити на лінію транспорт, тоді все збалансується. Люди теж працювали, заробляли пенсію, дожили до старості, а до них ставляться з такою неповагою. Всі ж будуть старими".

Руслан, житель Києва:

"Я б не підтримав. Це люди, їм потрібно добиратися на роботу або до дітей своїх. Їм також потрібно їхати. Не повинно бути ніякої різниці. Нехай самі не їздять ті, кому заважають. Нехай купляють собі машину"

Марина, жителька Києва:

"Ні, я вважаю, що це не вірно. Адже кожен громадянин, незалежно від віку, має право їздити безкоштовно у громадському транспорті. А ті, кого це не влаштовує, нехай їздять на таксі, своїх авто"

Людмила, жителька Києва:

"Я понимаю, что люди на работу спешат. Но просто и пенсионеров нельзя обижать. Потому я считаю, что нужно ограничить понедельник и ещё какой-то день… Что бы не всю неделю. Нужно уважать старших и найти какой-то компромисс".

Петро, житель Києва:

"Нет. Потому что пенсионеры все обиженные. А обижать их ещё больше – нехорошо. Мне не запрещают, я киевлянин".

Лілія, жителька Києва:

"Пенсионеры такие же люди, как и остальные. Так почему же им запрещать? Они такие же граждане, как и мы".

Людмила Іванівна, жителька Києва:

сама пенсионерка, и сама часто утром езжу. Я ещё немножко работаю. Как же мне ходить на работу, если запретят ездить? Я против! Что нам делать? Если я живу на Печерске и еду на базар, чтобы купить что-то дешевле. Потому еду с утра… А как иначе выживать? Это я ещё работаю, а если не буду, что будет? Как это можно запретить? Ну, скажите, пожалуйста! Мы же тоже люди, или нет? Ну, пускай мы уже пожилые, но мы же люди".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram