США не планують виводити своїх військових із Сирії
Загрузка плеера...

У відповідь на пропозицію президента Туреччини вивести військових із Сирії міністр оборони США Джеймс Меттіс заявив, що поки військовий контингент не покидатиме країну.

Очільник Пентагону стверджує, що американські сили залишатимуться на території Сирії до того часу, поки не почнуть працювати Женевські мирні домовленості. Зараз у Вашингтоні припускають, що допомога збройних сил США може знадобитись для створення нових зон деескалації. Зараз на півдні країни вже працює одна така зона. Меттіс додав, що контингент США повинен продовжувати боротьбу з терористами "Ісламської держави".

Перед цим президент Туреччини Реджеп Ердоган заявив, що Росія і Сполучені штати повинні вивести своїх військових із Сирії. Так Ердоган відреагував на заяву обох країн про те, що вирішення сирійського конфлікту має відбуватись не військовим, а політичним шляхом.

Тим часом місто Атареб, що розташоване у так званій зоні деескалації, зазнало авіаційної атаки. ЗМІ повідомляють про три удари. Поки що невідомо, хто саме атакував місто. Внаслідок нападу загинуло більше 60 осіб.

Зазначимо, що наприкінці жовтня у Женеві вирішили поновити переговори між урядом Башара Асада та опозицією. Тиждень тому урядові війська заявили про звільнення від терористів міста Абу-Кемаль, що вважалось останнім оплотом ІДІЛ.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram