США "вигулюють" авіаносці біля Кореї
Загрузка плеера...

У західній частині Тихого океану три авіаносні групи Військово-морських сил Сполучених Штатів Америки проводять чотириденні маневри. Про це повідомив сайт американського флоту.

Ударні групи увійшли в операційну зону Південної Кореї – так званий Корейський театр операцій. У навчаннях беруть участь авіаносці Nimitz, Ronald Reagan, Theodore Roosevelt, яких супроводжують близько десятка американських військових суден, а також кораблі Південної Кореї, зокрема 2 ескадрені міноносці.

Зазначається, що за останні 10 років ВМС США вперше задіяла у спільних навчаннях відразу три авіаносні групи в цьому регіоні.

Військові маневри проводять на фоні візиту президента США Дональда Трампа до Азії, а також загостренні відносин із КНДР.

Варто зазначити, що Трамп підтвердив свою жорстку риторику щодо Північної Кореї. Під час виступу в Токіо він наголосив, що "епоха стратегічного терпіння" витівок КНДР закінчилася.

Раніше президент США неодноразово натякав, що конфлікт із Північною Кореєю може бути вирішений збройним шляхом.

Днями Трамп назвав лідера КНДР Кім Чен Ина "товстим коротуном" й одночасно запропонував свою допомогу як посередника в конфліктах.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram