Світовий банк хоче побачити реформи
Загрузка плеера...

Президент групи Світового банку Джим Йонг Кім у ході візиту до України зустрівся з очільниками уряду і парламенту. Голова міжнародної фінансової організації закликав українських політиків до впровадження реформ.

Джим Йонг Кім зазначив, що зараз Світовий банк шукає можливості збільшення фінансування для України. Проте про нові інвестиційні надходження можна буде говорити після того, як буде створено антикорупційний суд та проведено реформу ринку землі. За словами Кіма, боротьба з корупцією є одним з ключових пріоритетів для інвесторів. Міжнародні партнери пообіцяли допомогти при розробці нових моделей системи охорони здоров'я і земельного ринку. Відзначимо, такі ж вимоги висувають і партнери з Міжнародного валютного фонду.

Під час зустрічі з народними депутатами президент Світового банку дав зрозуміти, що виконання цих вимог може принести чималий зиск. Йонг Кім стверджує, що зараз світові інвестори готові вкласти в проекти близько 40 трлн дол. Глава міжнародної організації натякнув, що Україна може розраховувати на залучення частини цих коштів.

Джим Йонг Кім взяв участь у підписанні меморандуму про роздержавлення банків та залучення інвестицій до фінансового сектору.

Відзначимо, Україна стала членом Світового банку у 1992 році. З того часу організація надала нам більше 11 млрд дол. В уряді зазначають, що це другий після МВФ кредитор держави. Зараз в Україні за участі Світового банку реалізують сім проектів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram