Кабмін викручується з пенсійною реформою
Загрузка плеера...

У Кабінеті Міністрів шукають спосіб, як виправити свої помилки у новій системі нарахування пенсій. Так, керівник Міністерства соціальної політики України Андрій Рева заявив, що уряд має розробити механізм для підвищення пенсій людям із великим трудовим стажем, але які протягом усього життя отримували малі зарплати. Відповідно, тепер таким пенсіонерам нарахували малу доплату.

Андрій Рева наголосив, що це будуть люди, які все життя тяжко працювали в колгоспах за "трудодні", санітарки та фельдшери, й інші люди, які пропрацювали 30 та більше років.

Уже тепер, коли пенсіонери почали отримувати несправедливі пенсії, у Кабміні нарешті заворушилися. Коли одні люди отримали доплату в декілька тисяч гривень, а хтось лише у 40-50, міністр пообіцяв, що влада обов’язково забезпечить право вищезгаданих категорій на гідні пенсії і "зараз проводиться активна робота в цьому напрямку".

Нагадаємо, що 30 жовтня Президент України Петро Порошенко підписав закон "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо підвищення пенсій". Раніше Верховна Рада прийняла так звану пенсійну реформу, яка передбачає проведення осучаснення пенсій із жовтня та підвищення мінімального страхового стажу для виходу на пенсію з 15 до 25 років із 1 січня 2018 року.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram