"Укрпошта" примножує збитки
Загрузка плеера...

Збитки "Укрпошти" у третьому кварталі 2017 року склали 415,5 мільйонів гривень, що на 15% перевищує негативний фінансовий результат другого кварталу. Про це свідчить інформація, опублікована у квартальній звітності державної компанії.

Як відомо, у кінці жовтня "Укрпошта" розіслала прес-реліз із квартальною звітністю, де повідомила, що чистий дохід від реалізації продукції зріс до 1,4 млрд грн, операційний прибуток до сплати податків, відсотків та амортизаційних відрахувань склав 48,2 млн грн. Проте про збитки, які складають мільйони, компанія промовчала.

При цьому на початку листопада генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський пообіцяв підвищити зарплатню персоналу компанії удвічі. Так, оператори поштового зв’язку мали би отримувати 7500 грн, а начальники та заступники відділень приблизно 14,5 тис. Водночас відомо, що зарплати топ-менеджерів у 2016 році складали від 50 до майже 400 тис. грн.

Нагадаємо, минулого року в цей період "Укрпошта" була прибутковою. У 2016-му її дохід становив майже 7 млн грн, а валовий збиток – 50,8 мільйона гривень.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram