Реінтеграцію Донбасу завалили поправками
Загрузка плеера...

До законопроекту про реінтеграцію Донбасу внесли вже близько 2,5 тисяч поправок. Про це розповів заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

За словами Туки, зараз неможливо спрогнозувати, коли проект закону винесуть на повторне голосування у Верховній Раді. Причина цього – у колосальній кількості поправок. Зараз обсяг документів з пропозиціями і доповненнями у 58 разів перевищує обсяг самого законопроекту: 800 сторінок проти 14.

Заступник голови МінТОТ назвав такий підхід до роботи над законопроектом дурдомом і ахінеєю. Тука впевнений, що така кількість поправок свідчить про недолугість парламентської роботи.

Відзначимо, що між фахівцями із силових відомств триває дискусія стосовно того, як варто називати військові дії на сході України.

Нагадаємо, раніше Георгій Тука нарікав на те, що фахівців з Міністерства тимчасово окупованих територій не залучили до роботи над президентським законопроектом про реінтеграцію Донбасу.

6 жовтня депутати Верховної Ради у першому читанні підтримали законопроект №7163 "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях". Зокрема документ передбачає посилення повноважень Військових сил України та Президента України.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram