НАЗК хоче е-декларацію Онищенка
Загрузка плеера...

Національне агентство з питань запобігання корупції взялось за нардепа-утікача Олександра Онищенка. Народний обранець виїхав з України півтора роки тому. Депутат стверджує, що не забуває піклуватись про тих, хто його обрав. Втім, про один зі своїх обов'язків Онищенко все ж не згадав. Нардеп не подав е-декларацію.

Три тижні тому відсутність документу помітили детективи антикорупційного бюро, які направили до НАЗК відповідні матеріали. У відповідь Нацагентство із запобігання корупції заявило, що збирається вжити заходів для вирішення проблеми. Так, працівники НАЗК планують повідомити Онищенка про те, що він повинен заповнити декларацію. Якщо ж нардеп цього не зробить, то через десять днів Нацагентство зможе скласти на нього адмінпротокол або ж передати матеріали справи іншим органам.

Щоправда, повідомлення з вимогою заповнити звітність Онищенку ще не надіслали. У НАЗК стверджують, що спершу мусять опрацювати документи стосовно народного депутата. Зараз у працівників Нацагентства немає доступу до матеріалів, запит на їх отримання надіслали до Верховної Ради.

Відзначимо, Олександр Онищенко є фігурантом так званої "газової" справи. Нардепа підозрюють у розкраданні державних коштів, внаслідок чого Україна зазнала збитків у три мільярду гривень.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram