Збитки "Арени Львів" склали 600 тисяч
Загрузка плеера...

За дев’ять місяців 2017 року збитки стадіону "Арени Львів" склали 600 тисяч гривень. Про це заявив заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк.

За словами чиновника, у стадіону величезні борги перед підрядниками та судові провадження. Крім того, на арені зменшилася кількість футбольних матчів – цьогоріч їх проведено лише 16. Наразі не зрозуміло, як "Арена Львів" працюватиме далі.

Заступник голови Львівської облради вважає, що головним завданням зараз є визначення стратегії розвитку арени, щоби повністю використовувати її потенціал. Гірняк наголосив, що для того, аби стадіон функціонував, необхідно його добудувати і потім приймати більше матчів, концертів, форумів та інших подій.

Нагадаємо, "Арена Львів" не приймала матчі збірної України уже 2 роки. Останній був проведений у Львові 14 листопада 2015 року. У 2016 році збитки стадіону склали 1 млн грн.

Для того, аби покрити фінансові втрати "Арена Львів" навіть здавала крісла в оренду на конкурс "Євробачення - 2017". Як відомо, за сім тисяч сидінь стадіону заплатили 500 тис гривень.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram