Маршрутки в столиці – бути чи не бути?
Загрузка плеера...

Серія резонансних ДТП у Києві за участю маршрутних таксі змусила владу замислитися щодо подальшої долі цього виду транспорту. Після вбивства водієм двох людей біля станції метро "Героїв Дніпра" КМДА почала перевірку столичних перевізників. Одразу було виявлено безліч порушень: десь машини перебувають у незадовільному технічному стані, десь їх кількість на маршруті перевищує прописану у договорі.

Громадські організації підозрюють: відбувається переділ ринку. Швидше за все, перевірки використовують для того, аби придбати "небажаних" підприємців. Щоправда, зробити це буде важко: надто вже ласий бізнес. Одна маршрутка приносить близько 300 тисяч гривень чистого прибутку на рік.    

Кардинальний крок пропонують у Київраді. Там зареєстрований проект повної заборони маршрутних таксі та заміни їх автобусами. Ідея ця, що цікаво, не нова – рік тому таку можливість припускав мер Віталій Кличко. Щоправда, як тоді, так і зараз місто не готове: не вистачає одиниць рухомого складу. Тож доводиться обирати – або обридлі жовті "Богдани", або транспортний колапс.   

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram