Фельдшери "швидкої" готуються до звільнень
Загрузка плеера...

Міністерство охорони здоров’я продовжує методичне знищення вітчизняної медицини. У листопаді набуває чинності розпорядження, згідно з яким скасовується професія фельдшера. Натомість з’являються посади парамедика та екстреного медтехніка. Працівники "швидкої допомоги" готуються до звільнення, оскільки однією тільки зміною назв псевдореформа не обмежиться.

Усі колишні фельдшери повинні пройти перепідготовку, яка триватиме три-чотири місяці. Є інформація, що до парамедиків висуватимуться нові вимоги, зокрема, здатність підняти людину вагою 100 кілограмів та наявність водійського посвідчення спеціальної категорії. Враховуючи, що 75% співробітників – це жінки, ситуація для них катастрофічна.

У лікарнях мають відкриватися спеціальні відділення, куди "швидка" привозитиме пацієнтів. Проте поки вони є лише у обласних центрах, та ще й не у всіх. Везти хворих доведеться за десятки кілометрів. До того ж, далеко не на всі виклики бригада погодиться виїжджати. Наприклад, з високим тиском на "103" звертатися сенсу не буде.

Медики обіцяють: якщо наказ Міністерства не скасують, вони або звільняться, або підуть страйкувати. Навіть один день невиходу спеціалістів на роботу матиме для України жахливі наслідки. 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram