Головні події 13-14 листопада
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 13-го до ранку 14 листопада 2017 року:

Затримали винуватця резонансної ДТП

Співробітника МВС Володимира Найду, що є винуватцем смертельної аварії на розі столичних вулиць Туполєва та Стеценка, затримали. Внаслідок виїзду автомобіля Mazda на зустрічну смугу відбулося зіткнення з машиною Mitsubishi. Загинув чоловік на пасажирському сидінні. 

Діаспора вимагає допомоги для України

Українська діспора в Канаді закликала владу країни очолити миротворчу місію ООН на Донбасі. Окрім того, Конгрес українців закликає надати нашій державі сучасне летальне озброєння.

Терористам оголосили про підозру

Закарпатським молодикам, у автомобілі яких було знайдено понад 6 кілограмів вибухівки, оголосили про підозру. Чоловіки вперто відмовляються давати будь-які свідчення за рекомендацією оплачених ними адвокатів.  

ООН прийняла "олімпійське перемиря"

Генасамблея Організації Об’єднаних Націй ухвалила резолюцію про перемир’я на час проведення Олімпійських Ігор. Відмова від збройних конфліктів має початися щонайменше за тиждень до змагань. Документ в першу чергу стосується КНДР.

У США знову стріляли на концерті

У Атланті під час музичного виступу чоловік відкрив вогонь та застрелив двох людей. Ще двоє отримали поранення. Підозрюваний встиг втекти до прибуття поліції. Очікується, що постраждалі допоможуть ідентифікувати стрільця.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram