ГПУ вимагає у нардепа 62 млн грн
Загрузка плеера...

Генпрокуратура обвинувачує позафракційного народного депутата, члена політради партії "Рух нових сил" Юрія Дерев’янка в ухилянні від сплати податків.

Юрій Дерев’янко, позафракційний народний депутат:

"Мене викликають як свідка. Уявіть, як свідка у власній справі, де мене начебто обвинувачують, що я не сплатив податки. Це взагалі ноу-хау ГПУ. Адже я зараз йду туди як свідок, ми будемо все зясовувати. І у якій якості вони будуть мене допитувати: як свідка, чи як людину, яка не сплатила податки? Я думаю, що це Генпрокуратура використовує для піару. Але зараз позапитую у слідчого, у якості кого я буду з ними спілкуватися".

За словами нардепа, у понеділок, 13 листопада в комітет Ради надійшла повістка про виклик у Генеральну прокуратуру. Дерев’янко отримав акт Державної фіскальної служби, де зазначено, що у 2015 році він занизив суму свого річного доходу майже на 300 мільйонів гривень.

Податківці стверджують, що парламентарій не доплатив 57 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб і близько 4 мільйонів військового збору.

Парламентарій розповів, що у Генпрокуратурі йому запропонували залагодити справу. Для цього йому треба заплатити 62 мільйони гривень.

Юрій Дерев’янко не погоджується з обвинуваченнями і має намір подати свої заперечення до Державної фіскальної служби.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram