Зростання пенсій відбулося несправедливо, - опитування NewsNetwork
Загрузка плеера...

Із 11 766 808 українських пенсіонерів майже у 4,8 млн після так званого осучаснення пенсія зросла в середньому на 200 грн і менше. Таку інформацію повідомила прес-служба Пенсійного фонду. Трохи більше ніж 98 тис. осіб виплати збільшили понад 5000 грн. Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман знову сипле обіцянками, мовляв, зростання пенсій буде щороку. Щоправда, робити це планують лише з 2019-го.

Журналісти телеканалу NewsNetwork поцікавилися у жителів столиці як держава осучаснила їхні пенсії.

Людям було поставлено питання: "На скільки зросла ваша пенсія?".

І ось які відповіді ми отримали.

Світлана, киянка:

"У меня социальная пенсия, поэтому мне ничего не добавили. Еще обещают".

Марина, киянка:

"Я - инвалид. Сказали, что только с первого декабря будут пересматривать пенсии для инвалидов. Мне пока 90 грн добавили. 1500 грн у меня сейчас и все".

Валерій, киянин:

"Только что пришел из банка – ноль. Мне ничего не добавили. Я интересовался раньше. У меня пенсия научная, а сейчас ее сделали обычной. Сказали, что добавят 107 грн. И нечего пока не добавили".

Тетяна, киянка:

"Мне очень мало добавили. – Можете озвучити цифру? Багато громадян скаржаться, що менше 200 грн додали. – Да, мне тоже так добавили. Я была просто разочарована. Пришла в Пенсионный фонд, а там мужчины. Кто и скандалит. Ну, что же делать?".

Ірина, киянка:

"Лично мне, я получаю инвалидную пенсию, добавили 46 грн. Большое им за это спасибо".

Ніна, киянка:

"Небагато, 500 грн добавили".

Ігор, киянин:

"Мені – 600 грн. Це багато за 50 років роботи на Україну. От так".

Ангіліна, киянка:

"Нічого він не добавив тим, хто працював. Він підтягнув тих, хто мало працював і мало отримував, їм добавили. А хто працював, у мене 12-годинний робочий день, і ніхто нічого не додав. ".

Лідія, киянка:

"У мене 59 років стажу. Я отримала 1800 грн додатково, а було 1900 грн. Сестра моя пропрацювала 35 років учителем, їй добавили 60 грн. У неї 1400 грн. Ще одна родичка працювала на хлібному заводі, їй 160 грн до її 1400 грн добавили. Оце таке. А хтось у касі проробив касиром, тому 1300 грн. Не зрозуміло як це все робили. - Нема справедливості. – У мене єдине – це 59 років стажу. – Непрофесійний підхід до цього питання. – А я досі працюю".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram