"Укравтодор" може обрости новими структурами
Загрузка плеера...

Виконувач обов’язків голови Державного агентства автомобільних доріг України Славомир Новак заявив, що у 2018 році в структурі "Укравтодору" може з’явитися новий підрозділ.

За словами чиновника, нова структура займатиметься впровадженням автоматичних систем вагового контролю на автодорогах та стягненням плати з вантажного транспорту.

Польський "реформатор" додав, що на початку 2018 року в "Укравтодорі" буде створена окрема структура – Офіс управління дорогами, – яка "за приватні кошти або за кошти МФО зробить такий проект – ваговий контроль у русі та система збору коштів з вантажного транспорту".

Водночас, службовець наголосив, що функції нового структурного підрозділу не дублюватимуть функцій Державної служби України з безпеки на транспорті.

Славомир Новак зауважив, що не хоче заважати "Укртрансбезпеці", "нехай вони роблять свою роботу на дорогах". "Укравтодор" же пропонує власну альтернативу контролю у вигляді камер, які зніматимуть автомобілі під час руху. Як тільки буде зафіксоване порушення, сигнал надходитиме до Служби з безпеки на транспорті, яка вже здійснюватиме власний контроль.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram