Башара Асада звинуватили у злочинах проти людяності
Загрузка плеера...

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International звинуватила президента Сирії Башара Асада у злочинах проти людяності. Правозахисники стверджують, що про злочинну діяльність уряду свідчать одразу кілька фактів.

В Amnesty обурені тим, що урядові війська свідомо використовують голод як засіб колективної кари. Через те, що Дамаск влаштовував облоги населених пунктів, мешканці багатьох регіонів країни були позбавлені їжі та медикаментів. Уряд блокував доступ до гуманітарної допомоги, яку надсилали міжнародні організації. Крім того, в Amnesty International розкритикували евакуацію зі східного Алеппо. Правозахисники стверджують, що людей фактично примусово переселили у погано оснащені табори. У міжнародній організації керівника країни звинувачують також у бомбардуваннях обложених міст.

Представники Amnesty International звернулись до Організації Об'єднаних націй, вимагаючи провести розслідування цих фактів.

Нагадаємо, у вересні міжнародна комісія ООН звинуватила Дамаск у використанні хімічної зброї проти мирного населення. Кілька тижнів тому держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив, що у Вашингтоні не бачать майбутнього Сирії з її нинішнім очільником Башаром Асадом.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram