Керівництво колонії покривало інтернет-шахраїв
Загрузка плеера...

У колонії Донецької області правоохоронці викрили дві групи шахраїв, організовані ув’язненими, які займалися обманом в інтернеті та банківській сфері. До складу злочинних угрупувань входило близько 10 осіб. При цьому родичі засуджених на волі допомагали зловмисникам, а їх дії покривали співробітники режимного закладу.

Роман Осуховський, заступник начальника управління карного розшуку ГУНП в Донецькій обл.

"Ці злочини скоювали за сприяння представників адміністрації цього закладу. За певну винагороду вони дають можливість особам користуватися комп’ютерною технікою, телефонами".

Одна зі схем базувалася на інтернет-шахрайстві, а в іншій злочинці представлялися співробітниками банків і перераховували собі чужі заощадження. Адміністрація колонії також надавала свої банківські картки для цих операцій.

Співробітники управління карного розшуку поліції Донецької області провели одночасно кілька обшуків за місцями проживання та перебування всіх підозрюваних і вилучили 37 мобільних телефонів, близько 47 банківських карток, 5 комп'ютерів і чорнову бухгалтерію.

За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження, триває досудове розслідування. Наразі поліцейські встановлюють точну кількість жертв шахраїв.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram