Ситник стверджує, що на НАБУ тисне влада
Загрузка плеера...

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник прокоментував свій виклик до Національного агенства з питань запобігання корупції. Як відомо, Ситника запрошували для надання пояснень у справі про можливий конфлікт інетресів.

Директор Бюро спростував обвинувачення у свою адресу і те, що він начебто використовував адвоката НАБУ в своїх особистих цілях.

Артем Ситник, директора НАБУ:

"Коли стороною адміністративного чи господарського спору є НАБУ або його директор, тоді ці інтереси представляє на підставі довіреності керівника установи працівник юридичного управління. Мої інтереси ніхто не представляв, він представляв інтереси директора Бюро. Не як фізичної особи, а як службової".

Та на питання, у якій справі адвокат НАБУ представляв інтереси директора Бюро, Ситник зазначив:

Артем Ситник, директора НАБУ:

Я не памятаю Сам запит на ці документи був здійснений головою НАЗК в стані конфлікту інтересів, адже проводились розслідування, у тому числі і в яких фігурує пані Корчак. На сьогоднішній день потрібно бути наївним, щоб не розуміти, що ті справи, які ми розслідуємо, влада так просто не залишить і не пробачить. Починаючи від Мартиненка, Насірова, закінчуючи останніми розслідуваннями. Щодо заступника міністра оборони, щодо "рюкзаків" Міністерства внутрішніх справ. Ми чекали такої реакції".

Раніше голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький зазначив, що у відносинах НАБУ і НАЗК дійсно виникли проблеми.

Конфлікт між ними розпочався наприкінці жовтня цього року.1 листопада на голову Бюро Артема Ситника склали протокол про корупцію. Після цього НАБУ викликало голову НАЗК на допит у "справі про паркомісця".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram