Ситник видав держтаємницю "під пиво з чіпсами"
Загрузка плеера...

Народний депутат Максим Поляков заявив, що директор антикорупційного бюро Артем Ситник розголосив державну таємницю під пиво з чіпсами.

На своїй сторінці у Facebook парламентарій виклав аудіозапис, на якому, за словами Полякова, зафіксовано розмову Ситника з групою довірених журналістів. Нардеп підкреслив, що очільник НАБУ оприлюднив результати прослуховування, яке здійснювали у ході досудового розслідування. Йдеться про справу Костянтина Кулика, колишнього заступника воєнного прокурора. Чоловіка підозрюють у незаконному збагаченні. Провадження проти Кулика було відкрито два роки тому.

Максим Поляков вважає, що порушена справа стала помстою за те, що військовий прокурор був причетний до розслідування проти Ситника щодо зловживання службовим становищем.

За словами нардепа, на зустрічі з довіреними журналістами директор антикорупційного бюро розповів про результати прослуховування дружини Кулика. Поляков закликав Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру притягти Ситника до відповідальності, адже результати досудового розслідування є державною таємницею.

Нагадаємо, навесні керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що в антикорупційному бюро зловживають піаром, забуваючи про збереження таємниці слідства. В НАБУ поки не прокоментували звинувачення на адресу керівника.

Відзначимо, народний депутат Максим Поляков є фігурантом так званої "бурштинової" справи, яку розслідують детективи антикорупційного бюро.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram