Brexit обійдеться Британії у 60 млрд євро
Загрузка плеера...

Великобританія має заплатити за вихід із Європейського Союзу 60 мільярдів євро. Про це заявив голова Європейського парламенту Антоніо Таяні. Він додав, що це мінімальна сума, яку має сплатити Об’єднане Королівство. Адже, якщо зменшити розмір виплат, недостачу доведеться компенсувати за рахунок громадян країн-учасниць.

Загалом, додав Таяні, уряди у Брюсселі та Лондоні мають досягти згоди у трьох питаннях. Окрім фінансового, необхідно узгодити права 3,5 мільйонів громадян Європейського Союзу, які проживають у Британії.

Також плануються переговори щодо контролю за кордоном між Ірландією та Північною Ірландією. Щоб, приміром, на територію Ірландії не завозили заборонені у ЄС продукти.

За словами голови Європейського парламенту, виконання цих умов є гарантом подальших торгових відносин між Євросоюзом та Великобританією.

Нагадаємо, що раніше 40 депутатів погодилися підписати лист про недовіру прем’єр-міністру Великобританії Терезі Мей через відсутність прогресу в переговорах між Об’єднаним Королівством і Європейським Союзом щодо фінансового питання Brexit.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram