Київська поліція знайшла 6 кг вибухівки
Загрузка плеера...

Усі патрульні наряди Києва переведені у підвищену готовність. Такий наказ дав начальник столичної поліції Андрій Крищенко через вибухівку, знайдену в автомобілі ввечері у неділю, 12 листопада.

За інформацією правоохоронців, у режимі посиленого патрулювання перебуватимуть вокзали, станції метрополітену та місця масового скупчення людей. До посилення заходів безпеки також залучили 200 військовослужбовців Національної гвардії України.

Нагадаємо, що у Дарницькому районі Києва на парковці біля торгово-розважального центру співробітники поліції помітили підозрілий автомобіль із двома чоловіками. Під час огляду машини поліцейські знайшли рюкзак, у якому було близько 6 кг вибухівки і 15 детонаторів, підготовлених до використання. За попередньою версією, група готувалася здійснити теракт у столиці України.

Обох чоловіків затримано. У них із собою не було ніяких документів.

Як стало відомо, автомобіль належить дядькові одного із затриманих. Чоловіки приїхали з Мукачева. Вони заявили, що не знали про свій вантаж і нібито думали, що перевозять запчастини.

В одного з чоловіків правоохоронці знайшли телефон із нульовим імей-кодом, який не відстежується. Наразі слідчі встановлюють усі обставини події.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram