Феттель запізно увімкнув режим переможця

Чемпіон світу 2017 року у Формулі-1 вже визначений, проте сезон ще не завершено. Завдяки невдачі Льюїса Гемілтона у кваліфікації Гран-прі Бразилії шанс піднятися на найвищий щабель подіуму отримав його напарник Вальттері Боттас. Проте фін змарнував цю нагоду вже у першому повороті, не зумівши захиститись від Себастьяна Феттеля.

Поки німець випереджав власника поул-позішн, наприкінці пелотону пілоти команди "Хаас" псували гонку собі та іншим. Кевін Магнусен вибив Стоффеля Вандорна і зачепив Дані Ріккардо, після чого сам зійшов з дистанції. А помилка Романа Гросжана дорого коштувала Себастьяну Окону. За гру в боулінг, де болід "Форс Індії" був у ролі кеглі, француза покарали 10-секундним штрафом. На трасі з’явився сейфті-кар.

Після рестарту Ріккардо та Гемілтон почали пробиватися вперед, один за одним обганяючи суперників. Льюїсу вдалося закріпитися на четвертому місці, в той час як австралієць вдовольнився шостим рядком протоколу. Кімі Райкконен фінішував третім, другим картатий прапор побачив Боттас. А переможцем став Себастьян Феттель, який за програне чемпіонство може докоряти виключно самому собі.

Завершувався Гран-прі дуже емоційно: Феліпе Маса, який полишає Формулу-1 після кінця сезону, попрощався із рідними вболівальниками.