З’їзд відчаю: "Народний фронт" нагадав про існування
Загрузка плеера...

Політична партія "Народний фронт" вперше за три роки провела публічний з’їзд. Захід зібрав не лише соратників Арсенія Яценюка, але й інших представників політичного бомонду – зокрема, прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та кількох народних депутатів з "Блоку Петра Порошенка".

Говорили, за традицією, багато, але не надто змістовно. Більшість часу "фронтовики" натхненно розповідали про те, як завдяки ним у 2014 році країна остаточно не розвалилася. Справді важливих заяв було зроблено усього три.

По-перше, Яценюк та компанія збираються йти на президентські та парламентські вибори окремою силою. По-друге, з кандидатами будуть визначатися пізніше, ближче до самого волевиявлення. Не факт, що на пост номер один балотуватиметься саме Арсеній Петрович. Проте точно не буде цього робити Олександр Турчинов – він нагадав, що вже був виконувачем обов’язків гаранта, і йому тоді не сподобалося. Зрештою, ще до виборів Яценюк пропонує змінити Конституцію, по-справжньому розділивши повноваження Президента та прем’єра за європейським зразком.

Підсумок такий: з’їзд був скликаний верхівкою "Народного фронту" виключно з метою нагадати про своє існування і зіграти на нервах Президентові Порошенку. Жодних реальних перспектив політична сила з мізерним рейтингом насправді не має.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram