Рада укріплює адмінресурс перед виборами?
Загрузка плеера...

Верховна Рада змінила закон про держслужбу. Депутати ухвалили в цілому законопроект, який змінює процедуру призначення голів місцевих державних адміністрацій. Проект закону підготував заступник голови фракції "БПП" Артур Герасимов у співавторстві з депутатом від групи "Воля народу" Сергієм Шаховим.

Сергій Шахов, народний депутат України (фракція "Воля народу"):  

"У цій залі припустилися помилки, приймаючи загалом прогресивний закон про державну службу. Кабмін у нас чомусь став комісією з питань вищого корпусу державної служби. Відкрийте Конституцію, "молю вас, благаю", як говорив Шевченко. Усе чітко: стаття 118. Голови місцевих адміністрацій призначаються президентом за поданням Кабінету Міністрів.

На думку представника комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Олени Шкрум, автори законопроекту запропонували скасувати конкурсне призначення голів місцевих держадміністрацій, яке 2015-го року обіцяв Президент.

Олена Шкрум, народний депутат України (фракція "Батьківщина"):

"Робиться це з однією метою – провести вибори під адмінресурсом за допомогою свого закритого призначення голів місцевих держадміністрацій. Маски зняті. Гра в демократію в нашій країні завершилося".

За законопроект проголосували 234 нардепи. Нагадаємо, що закон про державну службу, яким розділялися адміністративні та політичні посади чиновників набув чинності 1 січня 2016-го року.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram