Насіров отримав обвинувальний акт - адвокати не надали достатньо доказів
Загрузка плеера...

Представники Спеціалізованої антикорупційної прокуратури затвердили та вручили обвинувальний акт відстороненому голові Державної фіскальної служби України Роману Насірову.

Про це заявили у прес-службі САП, додавши, що далі постанову буде скеровано до суду.

Повідомляється, що сторона захисту нарешті ознайомилася із рішенням слідчого судді, тому є змога завершити досудове розслідування складанням обвинувального акту.

За інформацією прокурорів, адвокати не надали достатньо доказів, щоб змінити кваліфікацію кримінальних порушень чи закрити провадження.

У САП сподіваються, що підготовче судове засідання відбудеться, як і належить, у п’ятиденний строк з дня надходження обвинувального акта.

Нагадаємо, Солом'янський районний суд міста Києва обмежив Насірову строк ознайомлення з матеріалами кримінального провадження до 6 листопада.

Фіскала підозрюють у зловживанні службовим становищем, що завдало державі близько двох мільярдів гривень збитків. У березні суд арештував Насірова із можливістю внесення застави, після чого дружина посадовця внесла рекордні 100 мільйонів гривень і чоловіка з електронним браслетом випустили на волю.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram