МВС ініціювало нові умови водіння та штрафи: готуймося, нас зніматимуть
Загрузка плеера...

Міністерство внутрішніх справ України ініціювало скорочення терміну дії вперше виданого водійського посвідчення від 30 років до 2. Про це сказано у підготовлених до засідання Кабінету Міністрів матеріалах, що присвячені посиленню безпеки дорожнього руху.

Арсен Аваков заявив, що наступною пропозицією міністерства є внесення змін до порядку видачі водійських посвідчень. У них буде вказано, що термін дії документа складе 2 роки, а це означатиме, що водійські права особа отримала вперше. Якщо протягом двох років водій буде зловлений не більше як на 2 адміністративних порушеннях у сфері безпеки дорожнього руху, йому без проходження додаткових іспитів видадуть водійське посвідчення, яке діятиме 30 років.

В іншому разі, за словами Авакова, для отримання водійського посвідчення на 30 років громадяни будуть зобов’язані знову скласти іспити на право керування транспортним засобом.

Крім того, МВС ініціює впровадження фото- і відеофіксації порушень правил дорожнього руху а також значне збільшення штрафів за перевищення допустимої швидкості, залишення місця ДТП, керування за відсутності прав та водіння після позбавлення посвідчення.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram