Поліція "на вухах": невідомі "замінували" десять аеропортів України
Загрузка плеера...

У пятницю, 10 листопада, у різних містах України надійшли анонімні телефонні повідомлення про замінування десяти аеропортів. Мова йшла про повітряні ворота в Одесі, Рівному, Запоріжжі, Харкові, Чернівцях, Дніпрі, Ужгороді, Івано-Франківську та Херсоні.

У "Міжнародному аеропорті Одеса" розповіли, що до директора на стаціонарний телефон зателефонував невідомий і сказав, що на стоянці біля летовища стоїть автомобіль із вибуховою речовиною.

У Запоріжжі після повідомлення про замінування відмінили всі рейси. А пасажирам, які прилетіли зі Стамбула, не дозволяли покинути злітно-посадкову смугу.

Поліція разом з опергрупами та кінологами перевірила летовища й аеропорти на наявність вибухівки. Однак у всіх випадках небезпечних предметів чи речовин не виявили.

Інформацію внесли до журналу Єдиного обліку заяв і повідомлень. Правоохоронці шукають осіб, які повідомили про замінування аеропортів.

Як відомо, відповідно до Кримінального кодексу України, за "телефонний тероризм" винні караються ув'язненням до семи років.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram