НАЗК має поліпшити Реєстр декларацій і провести аудит
Загрузка плеера...

Український уряд зобов'язав Національне агентство із запобігання корупції вдосконалити Єдиний реєстр електронних декларацій, а також провести аудит його роботи. Усе це у відомстві мають виконати до вересня наступного року.

Розпорядженням Кабінету Міністрів (№787-р від 8 листопада) уже затверджено план заходів для удосконалення системи контролю е-декларацій. У листопаді 2017-го НАЗК має погодити технічні завдання на доопрацювання та розширення можливостей програмно-апаратного комплексу. Робити це будуть коштом міжнародної технічної допомоги.

У Нацагентстві також мають підготувати і направити до Адміністрації держспецзв’язку необхідні документи для експертизи програмних засобів захисту інформації, які є в системі.

Ціла низка установ має вирішити усі питання до кінця поточного року. Окрім того, відповідні відомства мають розробити і затвердити протоколи автоматизованого обміну між різними реєстрами і базами даних. Зрештою завантажити інформацію у вже захищену систему.

Дедлайн на травень передбачає унормування процедур із документаційною базою Реєстру та внесення необхідних змін.

У вересні 2018-го відомство залучить незалежних фахівців і проведе аудит роботи Реєстру електронних декларацій та захищеного модернізованого програмного забезпечення.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram