"Радикали" віддали фінансовий комітет БПП?
Загрузка плеера...

Народного депутата Сергія Рибалку звільнили з посади голови парламентського комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності. З відповідною ініціативою виступив голова фракції "Радикальної партії", до якої належить депутат.

Олег Ляшко, голова фракції "РПЛ":

"Деякі колеги від "Блоку Петра Порошенка" звинувачували мого колегу по фракції Сергія Рибалку в тому, що він тримається за посаду, щоб уникнути відповідальності за розслідування, які проводяться стосовно фірми, яку він очолював до обрання депутатом. Я хочу сказати, що всі ці заяви абсолютно не відповідають дійсності. Тому що я стверджую, що ні Сергій Рибалка ні будь-хто з "Радикальної партії" не тримається за жодні посади".

Нагадаємо, 7 жовтня 2016-го року у ЗМІ було оприлюднено розслідування, де українські журналісти заявили: бізнес родини народного депутата, з якого фінансуються "радикали", виводить виручку в офшори.

12 квітня 2017-го року Генеральна прокуратура України допитала Сергія Рибалку у справі про можливу несплату податків. У липні цю підозру було знято.

16 жовтня Рибалка повідомив про те, що СБУ провела обшуки та арешти у компанії, якими управляє родина депутата.

Павло Різаненко, народний депутат (фракція "БПП"), член комітету ВР з питань фінансової політики та банківської діяльності:

"Після того, як "Радикальна партія" вийшла з коаліції, це у нас був 2015-й рік, то, мені здається, що керівники комітетів, які були обрані від "Радикальної партії", якщо я не помиляюся, всі написали заяви про складання повноважень голів комітетів за власним бажанням"

Відповідну постанову підтримали 255 народних депутатів на засіданні Верховної Ради 9 листопада.

Павло Різаненко, народний депутат (фракція "БПП"), член комітету ВР з питань фінансової політики та банківської діяльності:

"Я думаю, що це політичне питання. І якби "Радикальна партія" Ляшка не ініціювала включення цього питання до порядку денного, не наполягала на його ухваленні й не підтримала його, цього б не сталося".  

Сам Сергій Рибалка заявив, що виходити зі складу фінансового комітету чи складати депутатські повноваження не буде. Тепер комітет очолить перший заступник – виконувачем обов’язків голови буде Михайло Довбенко від коаліційної фракції "БПП".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram