"Київенерго" хоче грошей за минулорічне тепло
Загрузка плеера...

У "Київенерго" вирішили змінити платіжки за минулий рік. Компанія перерахує вартість теплопостачання за опалювальний сезон 2016-2017 рр. Після цього навіть тим, хто регулярно сплачує за комуналку, можуть нарахувати борги.

У енергетичній компанії стверджують, що перерахунок необхідний для того, щоб узгодити сплачену суму і реальні показання теплових лічильників. У "Київенерго" назвали кілька основних проблем. Це надання некоректної інформації про кількість спожитої енергії, розбіжності між розрахунковим і реальним періодом подачі тепла, використання мешканцями автономного опалення тощо.

У компанії стверджують, що виявлену різницю в оплаті відобразять у платіжках за жовтень, додавши графу про заборгованість або переплату.

Антимонопольний комітет України порадив "Київенерго" змінити ставлення до боржників. АМКУ стверджує, що компанія повинна думати про обслуговування цілого будинку, а не окремих неплатників. В Антимонопольному комітеті назвали порушенням відключення гарячої води і тепла тим людям, які сумлінно сплачують рахунки.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram