САП насварила Ситника через допит голови НАЗК
Загрузка плеера...

Конфлікт між антикорупційним бюро і Нацагентством з питань запобігання корупції набирає обертів. Після заяв НАБУ про ігнорування з боку Корчак виявилось, що детективи таки допитали очільницю НАЗК. Про це сама чиновниця повідомила у Facebook.

Перед цим прес-служба Національного антикорупційного бюро поскаржилась на те, що голова Нацагентства проігнорувала виклик на допит, який їй надіслали. У НАБУ зазначили, що очільниця НАЗК мала відповідати на питання у якості свідка. У Ситника заявили, що жінка вирішила уникнути розмови, використовуючи службове становище.

Проте сама Наталя Корчак запевняє у зворотному. Керівниця Національного агентства з питань запобігання корупції стверджує, що допит відбувся. Голова НАЗК заявила, що застала правоохоронців зненацька. За словами Корчак, детектив був неготовий до розмови з нею. Інформацію про те, що вона нібито ухиляється від свідчень, очільниця Нацкомісії назвала спекуляціями.

ЗМІ поширили інформацію про те, що допит Корчак був пов'язаний із придбанням чиновницею паркомісць для незадекларованих автомобілів.

У суперечку між двома відомствами вирішила втрутитись третя структура – Спеціалізована антикорупційна прокуратура. Тут повідомили, що занепокоєні через напругу між двома організаціями. САП стала на сторону Наталі Корчак, розкритикувавши дії директора НАБУ Артема Ситника. Прокурори вважають, що детективи порушили норми Кримінального процесуального кодексу, викликавши голову НАЗК на допит без відома прокурорів.

Зазначимо, перед цим у Національному агентстві з питань запобігання корупції заявляли, що директор НАБУ відмовився надати документи на запит агентства.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram