В’ятрович назвав міністра МЗС Польщі шантажистом
Загрузка плеера...

Глава Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович назвав шантажем заяву міністра закордонних справ Польщі Вітольда Ващиковського щодо підготовки заборони на в’їзд. Про це В’ятрович написав на своїй сторінці у Facebook.

У четвер, 9 листопада, польські ЗМІ з посиланням на джерела в уряді повідомили, що голові українського інституту нацпам’яті заборонили в’їзд до сусідньої держави.

Раніше глава Міністерства закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський заявив, що його міністерство складає перелік українських чиновників, яким заборонять в’їзд до країни. Офіційно жодні прізвища не називалися.

Міністр закордонних справ зазначив тільки, що люди з антипольськими поглядами або які одягають форму СС "Галичина", до Польщі не потраплять. Також заборона стосуватиметься осіб, які зацікавлені у блокуванні ексгумації та реновації місць польських поховань. Так, за деякою інформацією серед нев’їздних може бути Святослав Шеремета – відповідальний секретар Державної міжвідомчої комісії з увічнення пам’яті.

Зазначимо, МЗС Польщі не збирається оголошувати свій список персон нон грата. Тому високопосадовці зможуть дізнатися, чи є вони у ньому, тільки під час перетину кордону.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram